Aktualności
Aktualności

Eliminacje szkolne - wyniki


Szanowni Państwo Nauczyciele, Drodzy Uczestnicy!

W imieniu Komitetu Głównego dziękuję wszystkim nauczycielom za ogromne zaangażowanie w przeprowadzenie tegorocznych eliminacji szkolnych. Wyrazy uznania kieruję zwłaszcza do dyrektorów i nauczycieli w szkołach, które pracowały w trybie zdalnym. 

Mam również nadzieję, że z udziału w zmaganiach olimpijskich są zadowoleni uczestnicy. Wszystkim już teraz gratulujemy osiągniętych wyników! To był naprawdę trudny test!

Do eliminacji okręgowych z każdej szkoły przechodzi 3 uczestników, którzy zajęli najwyższe lokaty i uzyskali minimum 30 punktów. (Jeśli uczestnicy z najwyższymi lokatami uzyskali wyniki ex equo – zostaną zakwalifikowani wszyscy uczestnicy z daną lokatą).  

UWAGA! PRZEWODNICZĄCY KOMISJI SZKOLNYCH

Sytuacja epidemiczna w kraju jest coraz trudniejsza, dlatego musimy zadbać o jak najlepszy przepływ dokumentacji. Zwracamy się z prośbą do przewodniczących komisji szkolnych, aby protokoły z eliminacji szkolnych zamieścili w formie skanu/zdjęcia na swoim koncie założonym w czasie rejestracji. W razie trudności technicznych można wysłać skan również drogą mailową na adres historia.junior@op.pl

Papierową dokumentację prosimy wysyłać pocztą tradycyjną na adresy właściwych komitetów okręgowych najpóźniej do 24 października 2020 r.– lista adresowa znajduje się TUTAJ

Protokół eliminacji szkolnych do pobrania TUTAJ

Model oceniania i schemat punktowania do pobrania TUTAJ

Test jest do pobrania TUTAJ