Aktualności
Aktualności

Eliminacje centralne


Drodzy Uczestnicy II etapu Olimpiady Historycznej Juniorów!

Z przykrością informujemy, że ze względu na sytuację związaną z pandemią COVID-19 eliminacje centralne naszej Olimpiady będą musiały zostać przeprowadzone zdalnie. Bardzo żałujemy, że nie będzie okazji bezpośredniego poznania Was, ale dołożymy wszelkich starań, aby eliminacje przebiegły sprawnie i na najwyższym poziomie merytorycznym. 

Część pisemna zostanie przeprowadzona w analogiczny sposób, jak odbyło się to na eliminacjach okręgowych. Część ustna odbędzie się za pośrednictwem MS Teams lub innych komunikatorów. W obu przypadkach będzie możliwość wcześniejszego przetestowania połączeń. Wszystkie niezbędne linki i kody dostępu zostaną wysłane uczestnikom w dniach 1-2 marca 2021 r.

Harmonogram ramowy:

5 marca 2021 (piątek)

12.00 - rozpoczęcie eliminacji centralnych II edycji Olimpiady Historycznej Juniorów

12.30-18.00 - eliminacje ustne (listy uczestników, którzy będą odpowiali w tej turze zostaną opublikowane po opracowaniu przesłanych ankiet)

6 marca 2021 (sobota)

9.30-11.00 - eliminacje pisemne

12.00-18.00 - elimnacje ustne (listy uczestników, którzy będą odpowiadali w tej turze zostaną opublikowane po opracowaniu przesłanych ankiet)

7 marca 2021 (niedziela)

10.00-11.00 - ogłoszenie listy laureatów i finalistów

UWAGA!

Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej, zwłaszcza w tygodniu poprzedzającym eliminacje, gdyż podane godziny mogą ulec drobnym zmianom.