Aktualności
Aktualności

Eliminacje centralne


Komitet Główny Olimpiady Historycznej Juniorów informuje, że do eliminacji centralnych I edycji Olimpiady zostało zakwalifikowanych łącznie 48 osób.

Serdecznie gratulujemy!

 

Lista osób zakwalifikowanych znajduje się tutaj.

 

Temat przewodni finału to: Społeczeństwo i gospodarka II RzeczpospolitejSzczegółowe informacje na temat lektur znajdują się w zakładce ELIMINACJE CENTRALNE.

 

Osoby zakwalifikowane do udziału w finale proszone są o wypełnienie Ankiety Uczestnika Finału i przesłanie jej w pliku word na adres mailowy: historia.junior@op.pl oraz pocztą na adres właściwego komitetu okręgowego do 30 stycznia 2020 r. Ankieta do pobrania tutaj.

 

Rodzice/opiekunowie uczestników finału proszeni są o przesłanie Zgody na wyjazd na adres właściwego komitetu okręgowego Olimpiady do 30 stycznia 2020 r.

 

Eliminacje centralne odbędą się w dniach 6-8 marca 2020 r. w POZNANIU.

Koszty podróży oraz pobytu w Poznaniu uczestników pokrywa Komitet Główny Olimpiady. Opiekę nad uczestnikami w trakcie eliminacji centralnych sprawują sekretarze komitetów okręgowych olimpiady. Uczestnicy będą zakwaterowani w hotelu Ikar, a eliminacje odbędą się na Wydziale Historycznym Uniwersytetu im. A. Mickiewicza. Podsumowanie I edycji Olimpiady oraz wręczenie nagród odbędzie się w sali konferencyjnej hotelu Ikar.

 

Rodzice/opiekunowie, którzy chcą towarzyszyć uczestnikom w trakcie finału muszą we własnym zakresie zapewnić sobie nocleg i wyżywienie. Komitet Główny Olimpiady nie pośredniczy w rezerwacji miejsc noclegowych dla rodziców i opiekunów.

 

RAMOWY HARMONOGRAM ELIMINACJI CENTRALNYCH I OLIMPIADY HISTORYCZNEJ JUNIORÓW zostanie podany do 30 stycznia 2020 r.